Базовий курс м. Ужгород

Cтартує нова навчальна група з  основ  Позитивної психотерапії.

Базовий курс з Позитивної психотерапії – це професійне післядипломне навчання для психологів, педагогів, медиків, соціальних працівників та всіх, хто бажає покращити своє життя:  стати психологом самому собі.  Більше про курс тут

Дана група буде навчатися за 4 – модульною програмою. Тренер та супервізор проекту  Юрій Кравченко. Інформація про тренера тут

Назва Позитивної психотерапії походить від лат. positum, що значить  „даний”, „дійсний”, „фактичний”, „той, що є насправді”  і, відтак, наголошує на цілісному сприйнятті природи людини з врахуванням всіх дійсних, наявних її проявів та складових – як прогресивних такі регресивних.

Уявлення, що Позитивна психотерапія – це психотерапія „лише про хороше”, або уявлення, що своїм існуванням Позитивна психотерапія демонструє „негативність інших психотерапій” – є хибними.

Позитивна психотерапія – це мета-підхід, який спрямований як на психологічну допомогу (психотерапевтичний аспект), так і на виховання (педагогічний аспект), навчання дорослих (андрагогічний аспект), соціальну роботу (соціальний аспект), розвиток між-культурної свідомості (крос-культурний аспект), взаємодію та інтеграцію різних психотерапевтичних напрямків (інтер-дисциплінарний аспект).

Також цей метод успішно прикладається у сферах управління персоналом, клієнтінгу та коучінгу.

Існує широка та гнучка система знижок для студентів, психологів, педагогів, соціальних працівників, медичних працівників.

Що потрібно, щоб розпочати навчання у м. Ужгороді?

Заявити про своє бажання навчатися менеджеру УІПП у м. Ужгород,  заповнити анкету, здійснити мотиваційний внесок.

Програма навчання та перспективи тут

Менеджер проектів УІПП у м. Ужгороді:
Сніжана Фурсова
тел. +38050 73 88 213
,  snezhana_f@yahoo.com
або відправити заявку через контактну форму нижче:

Ваше имя (обязательно)

Ваш E-Mail (обязательно)

Тема

Сообщение

Вы можете следить за комментариями с помощью RSS 2.0-ленты. В можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.
Оставить комментарий