Про сайт

Дорогий гість!

Ви на сайті Закарпатського Представництва Українського Інституту Позитивної крос-культурної психотерапії та менеджменту.

Даний сайт створений з метою ознайомлення всіх бажаючих з методом Позитивної психотерапії та діючими навчальними програмами інституту, конференціями, подіями в світі, Украіні та регіоні, які поширюють та розвивають метод.

Інформація на сайті буде корисна широкому колу людей:

  • Психологам, які зростають професійно та прагнуть опанувати метод для розширення своєї діяльності
  • Педагогам, які хочуть набути більше  психологічних знань для професійного зростання та кращого розуміння своїх учнів, студентів, колег
  • Соціальним Працівникам, які реалізовують справжні проекти і мають бажання принести якнайбільше користі суспільству
  • Медичним Працівникам, які розуміють що здоров’я людини – це не лише тіло, а й душа: взаємодія між ними
  • Економістам, Юристам, які хочуть здобути основу психологічних знань для успішного просування себе в стосунках, кар’єрі та розуміння свого внутрішнього світу
  • Бізнесменам, які прагнуть балансувати свою діяльність з ефективним відпочинком в колі сім’ї  та друзів
  • Студентам любих спеціальностей, які не байдужі до власного життя і прагнуть розвиватися та реалізувати найбільш повно свій творчий потенціал
  • Всім, без винятку, хто хоче стати ПСИХОЛОГОМ самому собі та навчитися самодопомозі в складних життєвих ситуаціях, впевнено обрати власний шлях розвитку та професійного зростання.

На сайті ви знайдете багато корисної інформації про сам метод Позитивної психотерапії.
Статті, висвітлення важливих подій діяльності Світової Асоціація Позитивної психотерапії, Української спільноти та місцевого осередку допоможуть зрозуміти масштабність методу, його популярність та ефективність.

Український Інститут Позитивної психотерапії на сьогодні представляє навчальні програми в методі, які отримали високу схвальну оцінку Вісбаденської академії, Ради директорів цього закладу та признані в світі одними з найкращих.

Запрошую до приємної подорожі в світ цікавої, гармонійної, філософської, захоплюючої та розвиваючої Позитивної психотерапії!

З повагою та вірою в безкінечний творчий потенціал кожного читача даного сайту, Сніжана Фурсова,
регіональний представник УІПП в Закарпатському регіоні
менеджер навчальних програм УІПП
консультант,  тренер ПП, учасник Майстер курсу  ПП.