“Особа з розумовою неповносправністю – як дар для суспільства” Мартин Хомів

rebenok_solnca_5Запрошуємо Вас долучитись до нової події!

Міжрегіональна конференція з психологічного консультування та позитивної психотерапії

Екзистенційне здоров’я людини:
психотерапія, духовність, 
емоції, сенси
4 грудня 2013 р. 

Організатори конференції:
випускники Базового курсу-5 та представництво УІПП в регіоні
Деталі

 На конференцію запрошені!

Мартин Хомів (м. Тернопіль)Протоієрей Української Греко-Католицької Церкви, Доктор Канонічного Права, Заступник головного капелана міжконфесійного руху для осіб з розумовою неповносправністю в Україні «Віра і Світло», Керівник консультаційного центру руху за життя «Колиска життя».

«Workshop»

Суспільство схоже на сад, повний різноманітних квітів, кущів та дерев, де кожна рослина, насправді дивовижна сама по собі, допомагає іншій, відіграючи свою особливу роль, так що усі разом вони стають свідченням краси задуму надзвичайно талановитого садівника.

Ми всі виявляємо цю особливу і часом неповторну красу, яка всередині нас. І цим даром обдарований кожен з нас. Особи з розумовою неповносправністю також є посудинами цієї краси.

Мета моєї зустрічі – допомогти віднайти для себе дари осіб з розумовою неповносправністю, їхню цінність та красу для суспільства.

Засадою Workshop – є реальний досвід, що кожна людина, навіть найглибше вражена неповносправністю, покликана поглиблювати своє життя та бути джерелом користі для оточуючих людей. Робота з такими дітьми доводить, що кожна людина, навіть з глибокою неповносправністю, є повноцінною особою. Вона має такі ж права, що й інші люди: передусім, право бути любленою, визнаною й шанованою як особистість та право одержати допомогу, необхідну для її особистого розвитку Містерія цих осіб допомагає відкривати та проявляти дари, якими вони обдаровані. Неповносправність сама по собі не є даром. Вона є великим стражданням. Через цю чи іншу неповносправність їх відштовхують, відкидають, їм не дозволено жити як живуть усі. Але є даром те, що сховано всередині. Їх багато разів ранили, але попри все вони далі хочуть любити. Даром є їхнє вміння пробачити і любити. Скільки вони страждали і можуть бути такими щирими, радісними. Вони, найслабші стають найбільшими вчителями людських відносин через мирне прийняття власних немочей. Вони спонукають інших й собі миритися зі своїми обмеженнями та без осуду пізнавати людську природу. Їхня щирість і відкритість легко викриває маски, за якими люди приховують власні слабості, рани та внутрішній біль. Вони вільні від цих масок: вони щирі й по-дитячому безпосередні, терпеливі, бо життя поставило їм підвищені вимоги, вони не вміють приховувати своїх емоцій і не роблять різниці між суспільно важливими людьми і тими, хто такими не є.

Функція Workshop – викласти бачення як особа з розумовою неповносправністю впливає на сім’ю, родину та суспільство, від первісного негативного її сприйняття до позитивного глибшого сенсу її життя.

В програмі:

“Особа з розумовою неповносправністю – як дар для суспільства”
Мартин Хомів

“Відверта розмова про час”
Ярослав Ляшин

Опыт как путь развития личности ”
В.Халанский, И. Давиденко

“Екзистенційне здоров’я як ресурс повноцінного життя”
Василь Качмарь

“Освіта впродовж життя як складова екзистенційного здоров’я”
П.Бачинський

Ресурсні Фото-Карти “Дива небесні”
Марія Хомів

Діалог з симптомом”
Марія Пелипенко

“Джерела пошуку сенсу власного життя”
Сніжана Фурсова

15.00 – 17.00, 4 декабря

Семинар Ю. Кравченко
Семинар С. Кириченко

 

Вы можете следить за комментариями с помощью RSS 2.0-ленты. В можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.
Оставить комментарий