Які можливості у тих, хто навчається в методі позитивної психотерапії.

Навчальні програми Українського інституту позитивної психотерапії проводяться в  17 містах України.  Понад 20 років тренера УІПП щедро діляться досвідом та практичними вміннями з студентами основами психотерапії.

Освіта, яку здобувають учасники програм, має неформальний характер та здійснюється за правилами післядипломної освіти, відповідає  принципу європейської демократії: безперервна освіта впродовж всього життя.

Як проходить навчання?

  • Під час модульного навчання ( від 4 до 12 модулів в залежності від обраної програми) учасники проектів проходять  власну терапію та займаються самодослідженням. Погляд на власну біографію та важливі  знакові події життя допомагають по-новому сприймати дійсніть та відчувати себе.
    Зустрічі групи  проходить дуже в невимушенній довірливій атмосфері під наглядом досвідченних професіоналів – тренерів інституту.  Глибока людяність, легкість та підтримка  характеризує групову взаємодію. Екскурс в глибини власної психіки відкриває бажання щирого дослідження власних ресурсів  та здібностей.
    Вимога проходити власну терапію закладає здоровий та міцний фундамент не тільки  для успішної професійної психотерапевтичної практики, а й активної людської життєвої позиції, розкриває горизонти людських можливостей, вселяє мужність та дає наснагу для розвитку.
  • Зрозуміла та чітка теорія, заснована на сучасних психотерапевтичних концепціях,  гармонійно поєднується з суміжними дисциплінами: медициною, психологією, педагогікою, соціологією, менеджментом, коучингом, тощо. Це все створює методичну основу для подальшого системного розвитку  в професії. Метод позитивної психотерапії уміло поєднує в собі:

- психотерапевтичний аспект (психологічна допомога),
- педагогічний аспект ( виховання),
- андрагогічний аспект ( навчання дорослих)
- соціальний аспект (соціальна робота),
- крос-культурний аспект, взаємодію  (розвиток між-культурної свідомості)
- інтер-дисциплінарний аспект (інтеграція різних психотерапевтичних напрямків)

Таке спрямування методу дозволяю бути вільним від професійних обмежень та допомогає залишатися  професіоналу відкритим до пошуку нових умінь та знань.

  • Кредом навчання є: теорія без практики мертва. Практичне освоєння методу починається майже з перших хвилин навчання. Орієнтація на розвиток практичних  навиків складає важливу частину програми та розвиває професійну впевненість учасників. По завершенню,  навіть початкового базового курсу,  кожен оволодіває  веденнням конструктивної  діалогічної розмови, встановленням контакту та контракту для роботи з клієнтами.
  • Навчання є доступне як для починаючих професіоналів так і для практикуючих спеціалістів.  Учасник програми  має вільний доступ до супервізійної підтримки більш досвідчених та старших колег  в рамках навчального проекту. Проходження супервізії  допомагає подолати труднощі, які зустрічаються кожному на початку професійного зростання.  Щира професійна підтримка  дає відчуття сімейного затишку і спонукає до відкритості, поваги та співпраці колег.
  • Не менш важливим в психотерапевтичному навчанні є притаманна методу науковість та дослідницька діяльність. Бажаючі мають можлиість брати теми наукових дисертацій та долучатися до нових психотерапевтичних відкриттів в діалозі з наставниками.
  • Особистий розвиток – це є закономірний результат навчання тих, хто не ставить собі за мету ввійти в професію психотерапевта. Життя стає більш наповненим та гармонійним в кожного, хто подолав будь-яку часову відстань участі в будь-якому навчальному проекті.

Кожен вже пройшов довгий шлях шкільного та вузівського навчання. Основи для професії стали дійсністю. Мірилом розвитку людини – є її розвинута здібність до навчання. Не є таємницею  те, що навчання, орієнтоване на накопичення інформації  – це наше минуле. Цінність навчання сьогодні визначається його практичністю та можливістю застосовувати в повсякденному житті. Саме таке навчання – теорія через практичний досвід – пропонує Український інститут позитивної психотерапії.

В м. Ужгород щоквартально проводиться курс  “Основи психологічного консультування позітум підходу”.

Дізнатися більше про це навчання можна тут
Нова група стратує у кінці вересня

Подати заявку на навчання:

Ваше имя (обязательно)

Ваш E-Mail (обязательно)

Тема

Сообщение

Вы можете следить за комментариями с помощью RSS 2.0-ленты. В можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.
Оставить комментарий