Життєвий Баланс та Емоційне Благополуччя

Кочинг ЗдоровьяБути здоровим не просто, адже здоров’я – це не тільки відсутність хвороб. Навчатися здоров’ю і при цьому жити активним, цілісним і збалансованим життям пропонує новітній напрям – коучинг здоров’я. Детальніше дізнатися, що таке коучінг здоров’я та отримати інформацію про можливості психотерапевтичної допомоги, зокрема Позитивної психотерапії, можна відвідавши 10 грудня Міжрегіональну науково-практичну конференцію «Життєвий Баланс та Емоційне Благополуччя. Позитивна психотерапія та Коучинг Здоров’я як інструменти самодопомоги».

Організаторами конференції виступають Всеукраїнська Асоціація Позитивної психотерапії , Український Інститут Позитивної крос-культурної психотерапії та менеджменту – Представництво в м.Ужгород та Закарпатській області, Секція Позитивної психотерапії УСП У партнерстві з Міжнародним Інститутом Коучінгу та Менеджменту (МІКІМ), Міжнародною Школою Тренерів (МШТ), та Молодіжним соціально-психологічним центром «Псі-Поліс» і Громадською організацією “Здоров’я народу”.

В програмі конференції: практичні майстерні, воркшопи, доповіді та напрацювання консультантів і психотерапевтів у методі позитивної психотерапії та інших методів, новини зі Світового конгресу з Психотерапії, що проходив у серпні цього року в Австралії та багато цікавої і корисної інформації. Участь в конференції сертифікується та надає певні переваги для бажаючих почати навчання на Базовому курсі.

На конференції йтиметься не лише про коучінг здоров’я. Адже піклуватися про себе можна різними способами, в тому числі таку турботу пропонує психотерапія.

Одним із наймолодших і найбільш гуманістичних напрямків психотерапії є Позитивна психотерапія – офіційно визнаний Європейською Асоціацією психотерапії метод, заснований Н. Пезешкіаном у 1968 р. Позитивна психотерапія поєднує Східну мудрість та сучасні практичні досягнення Заходу. Її особливістю є навчання способам самодопомоги, розкриття власних ресурсів і здібностей, доступність.

Назва походить від POSITUM з лат. – данний, фактичний, тобто позитивна психотерапія пропонує приймати життя таким як воно є, в цілісності, і позитивні, і негативні аспекти кожної ситуації. Концепція методу базується на трьох принципах: надії, балансу і самодопомоги.

Позитивна психотерапія успішно розвивається в понад 40 країнах світу, в тому числі в Україні.

2 роки тому представництво Українського інституту Позитивної крос-культурної психотерапії та менеджменту з’явилося в Ужгороді, реалізовуються освітні проекти, базові консультанти методу вже практикують з клієнтами, проводять тренінги, також в місті проходить майстер-курс навчання психотерапевтів у методі Позитивної психотерапії. Долучається закарпатське представництво Український Інститут Позитивної крос-культурної психотерапії та менеджменту і до різних соціальних, освітніх, благодійних проектів, заходів Української спілки психотерапевтів.

Всіх небайдужих до якості, гармонії і повноти власного життя чекаємо 10 грудня в конференц-залі готелю «Закарпаття».  Деталі

На конференцію запрошені тренери:

Юрій Кравченко ( м. Київ)
Павло Бачинський ( м. Львів)
Ганна Шийчук ( м. Івано Франківськ)
Сніжана Фурсова ( м. Ужгород)
Ольга Сірош (м. Ужгород)
Ярослав Ляшин (м. Ужгород)
Василь Качмарь ( м. Ужгород)
Крістіна Шершун ( м. Ужгород)

Організаційний внесок:
80 грн
50 грн – для студентів (денної форми) та учасників програм УІПП

Увага!

З 1 грудня ропочинається попредній розпродаж квитків-запрошень!
Купити або замовити квиток-запрошення можна за телефонами:

099 209 4950
066 406 5612
050 738 8213

Інформація з питань участі, придбання квитків-запрошень та партнерства:
e-mail – uzhgorod.pozitum@yandex.ru

Психотерапія – спосіб плекання своєї душі

Вы можете следить за комментариями с помощью RSS 2.0-ленты. В можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.
Оставить комментарий